پنج شنبه, 01 مهر 1400 21:58

مهمترین خبرها

عناوین مهمترین خبرها

نماز جمعه

نماز جمعه (460)

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مقابله با تضعیف ولایت فقیه یک معروف بزرگ و مهم عرصه سیاسی است و همه تکلیف داریم تا در این زمینه حساس باشیم.


استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اقامه نماز استان گفت: با تشکیل کمیته ای از صاحب نظران استان سند جامع اقامه نماز استان تا دو هفته آینده تدوین شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: دولت سیزدهم باید از همه ظرفیت های مردمی بویژه نخبگان و جوانان استقبال و به طرح‌ها و برنامه‌های آنها اتکا کند.

مستند «جمعه های انقلاب» به همت حوزه هنری خراسان شمالی و با مشارکت ستاد نماز جمعه بجنورد تولید شد.

امام جمعه موقت بجنورد گفت: توسعه همه جانبه کشور با مشارکت حداکثری مردم رقم می خورد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد در آیین پایانی جشنواره ملی تئاتر آیات گفت: رازماندگاری هنر را پیوند دین با فطرت برشمرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: بازگشت به برجام بدون لغو تحریم‌ها معنا ندارد در غیر این صورت این معاهده بین‌المللی تنها یک تعهد بی‌خاصیت خواهد بود.

استاندار خراسان شمالی در جلسه شورای اداری استان، آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد گفت: یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری انسجام همه اجزای حاکمیت است که این تاکیدات ایشان به خوبی درخراسان شمالی دیده شد.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور در بجنورد گفت: وحدت و همدلی اقوام مختلف در استان خراسان شمالی مثال زدنی است که باید از آن به خوبی صیانت شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: مبادا ویروس کرونا ما را از سایر ویروس‌ها غافل کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: وجود بابرکت شهدا برای ملت ما پشتوانه و برای نظام اسلامی مایه اقتدار است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: حضور در میدان جنگ، تربیت رزمنده، حضور تبلیغی رزمی و پشتیبانی و تدارکات جنگ از عرصه‌های نقش‌آفرینی ائمه جمعه در دفاع مقدس است.

نمابنده واب غفبه دذ خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت:  اتحاد گروه‌های مقاومت فلسطینی نقطه عطفی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی جسارت به حرمت قرآن و پیامبر را محکوم کرد و گفت: جسارت به قرآن لج بازی دشمنان است.
عناوین روزنامه‌های امروز

یادداشت؛ مقاله و گزارش

گزارش تصویری
بامی1

بامی2


  • این تابستون برنامه هات جایزه داره